O nas

Dowiedz się o nas więcej


Moja Albania została stworzona w 2017 r przez mieszkającą w Albanii Polkę Izabelę Nowek.

Moja Albania jest w pełni legalną firmą zarejestrowaną w Albanii (NUIS: L72922802Q), posiadającą wszystkie pozwolenia i licencje.

Po pierwsze DOŚWADCZENIE!

Moja Albania opiera się na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży turystycznej właścicielki, która jako jedna z pierwszych przyjmowała i oprowadzała już w 2011 r. grupy polskich turystów w Albanii. Dodatkowo pracowała w Polsce w biurach podróży, gdzie zajmowała się szeroko pojętą organizacją wyjazdów turystycznych.

Po drugie PROFESJONALIZM!

Moja Albania to także profesjonalnie przygotowane wycieczki, gdzie liczy się także organizacja. Nie tylko dbamy o pokazywanie pięknych widoków, ale o punktualność, realizację programu i jakość przekazywanych informacji.

Po trzecie WIEDZA!

Nikt nigdy jeszcze nie wyssał wiedzy historycznej, geograficznej czy kulturowej z mlekiem matki. Dlatego staramy się nieustannie dokształcać, czytać, pytać… aby na wycieczkach przekazywać jak najwięcej opartych na sprawdzonych źródłach informacji.

Po czwarte PASJA!

Kochamy to co robimy, więc na naszych wycieczkach nie ma nudy! Wykorzystujemy nasze doświadczenia życia w Albanii, okraszamy je humorem i polską perspektywą.

 

Poznaj nasz zespół


Liwia

Doradzi wycieczkę, ale i opowie o życiu w Albanii. W turystyce od kilku lat, więc można polegać na jej doświadczeniu!

Kliton

Menager odpowiedzialny na logistykę firmy

Ania

Zakręcona pilotka w niekończącej się podróży po Bałkanach. Zabierze Was do Macedonii, Kosowa czy na wysokie obroty na jeep safari!

Ania

Najlepsza, licencjonowana przewodniczka po Macedonii.

Spotkacie ją na naszych wycieczkach do Ochrydy!

Joanna

W naszej ekipie od 2019 r. Mieszkała w Albanii półtora roku,a teraz odpowie na wszystkie pytania w naszym biurze oraz na niektórych wycieczkach!

Karolina

Pilotka i przewodniczka. W ekipie Mojej Albanii od 2018 r. Odpowiedzialna za turystykę aktywną oraz turystów indywidualnych.

Elion

Współwłaściciel biura. Odpowiedzialny za  transport i logistykę.

Izabela

Właścicielka biura Moja Albania. Pilotka i przewodniczka pracująca w Albanii od 2011 r. Autorka przewodników po Albanii. Oprócz doświadczenia w turystyce ma na koncie współpracę z TVN24bis, TVP, Tomaszem Sekielskim , portalami: natemat.pl i wp.pl.