O nas

Dowiedz się o nas więcej


Moja Albania jest firmą, która wyrosła z pasji! Stworzona przez mieszkającą w Albanii Polkę Izabelę Nowek w 2017 r. Łączy w sobie doświadczenie w turystyce, rozległą wiedzę o regionie i znajomość zarówno albańskich realiów jak i polskiej mentalności! Dzięki temu wycieczki fakultatywne organizowane przez Moją Albanię zyskały popularność i fantastyczne opinie.

Moja Albania zajmuje się również szeroko pojętą obsługą grup zorganizowanych i ma przygotowaną specjalną ofertę dla polskich biur podróży. Dbamy o specyfikę grupy, zadowolenie uczestników i każdy nasz program jest „szyty na miarę”.

Moja Albania jest legalną firmą zarejestrowaną w Albanii: Golem-Mali i robit, NUIS: L72922802Q

 

Poznaj nasz zespół


Kliton

Menager odpowiedzialny na logistykę firmy

Arbresha

Pilotka i przewodniczka, odpowiedzialna za turystów grupowych i indywidualnych.

Ania

Zakręcona pilotka w niekończącej się podróży po Bałkanach. Zabierze Was do Macedonii, Kosowa czy na wysokie obroty na jeep safari!

Ania

Najlepsza, licencjonowana przewodniczka po Macedonii.

Spotkacie ją na naszych wycieczkach do Ochrydy!

Joanna

W naszej ekipie od 2019 r. Mieszkała w Albanii półtora roku,a teraz odpowie na wszystkie pytania w naszym biurze oraz na niektórych wycieczkach!

Karolina

Pilotka i przewodniczka. W ekipie Mojej Albanii od 2018 r. Odpowiedzialna za turystykę aktywną oraz turystów indywidualnych.

Elion

Współwłaściciel biura. Odpowiedzialny za  transport i logistykę.

Izabela

Właścicielka biura Moja Albania. Pilotka i przewodniczka pracująca w Albanii od 2011 r. Autorka przewodników po Albanii. Oprócz doświadczenia w turystyce ma na koncie współpracę z TVN24bis, TVP, Tomaszem Sekielskim , portalami: natemat.pl i wp.pl.