O nas

Dowiedz się o nas więcej


Moja Albania jest firmą, która wyrosła z pasji! Stworzona przez mieszkającą w Albanii Polkę Izabelę Nowek w 2017 r. Łączy w sobie doświadczenie w turystyce, rozległą wiedzę o regionie i znajomość zarówno albańskich realiów jak i polskiej mentalności! Dzięki temu wycieczki fakultatywne organizowane przez Moją Albanię zyskały popularność i fantastyczne opinie.

Moja Albania zajmuje się również szeroko pojętą obsługą grup zorganizowanych i ma przygotowaną specjalną ofertę dla polskich biur podróży. Dbamy o specyfikę grupy, zadowolenie uczestników i każdy nasz program jest „szyty na miarę”.

Moja Albania jest legalną firmą zarejestrowaną w Albanii: Golem-Mali i robit, NUIS: L72922802Q

 

Poznaj nasz zespół


Małgorzata

Spotkacie ją na naszym jeep safari!

Maria

Marię możecie spotkać w naszym biurze- doradzi i podpowie!

Joanna

Mieszka w Albanii od ponad roku i odpowie na wszystkie pytania w naszym biurze oraz na niektórych wycieczkach!

Justyna

Pilotka i przewodniczka. Współpracuje z Moją Albanią od początku jej istnienia. Zajmuje się grupami zorganizowanymi i oprowadzaniem turystów indywidualnych.

Karolina

Pilotka i przewodniczka. W ekipie Mojej Albanii od 2018 r. Odpowiedzialna za turystykę aktywną oraz turystów indywidualnych.

Elion

Współwłaściciel biura. Odpowiedzialny za  transport i logistykę.

Izabela

Właścicielka biura Moja Albania. Pilotka i przewodniczka pracująca w Albanii od 2011 r. Autorka przewodników po Albanii. Oprócz doświadczenia w turystyce ma na koncie współpracę z TVN24bis, TVP, Tomaszem Sekielskim , portalami: natemat.pl i wp.pl.