Oferta dla biur

 

Moja Albania zajmuje się również kompleksową obsługą polskich biur podróży, które chcą zorganizować dla swoich klientów wyjazd do Albanii, Macedonii i Kosowa. Oferujemy rezerwację hoteli, restauracji, polskojęzycznych przewodników, przygotowanie programu wyjazdu, organizację transportu i atrakcji. Tworząc nasze wyjazdy korzystamy przede wszystkim z naszego wieloletniego polsko-albańskiego doświadczenia! Proponujemy oryginalne rozwiązania i jesteśmy na bieżąco z nowościami. W przypadku wycieczek fakultatywnych oferujemy najlepsze ceny, indywidualne podejście do grupy i zniżki.

WYJAZDY AUTOKAROWE

Pomagamy ułożyć najbardziej optymalny program uwzględniający atrakcje na trasie z Polski. Zajmujemy się rezerwacją noclegów (tranzytowych i na miejscu) w obiektach klasy ekonomicznej i o wysokim standardzie. Zapewniamy opiekę lokalnych przewodników.

WYCIECZKI OBJAZDOWE

Organizujemy wycieczki objazdowe dla grup, które wybierają przylot do Albanii samolotem. Oferty dotyczą grup zarówno kilku, jak i kilkunastoosobowych. Zapewniamy transport wygodnymi autami, busami i autobusami z klimatyzacją, obsługę doświadczonych lokalnych kierowców i przewodników. Układamy oryginalne i ciekawe programy, a następnie organizujemy noclegi i wyżywienie (również poza hotelami).  Możemy zorganizować wycieczki dla miłośników gór, zabytków czy plażowania.

PIELGRZYMKI

Dla grup pielgrzymkowych mamy przygotowane specjalne programy, które obejmują najważniejsze miejsca kultu i przebiegają śladami m.in. św. Pawła, męczenników z czasów komunizmu i św. Matki Teresy. Pomagamy w organizacji mszy świętych w najważniejszych kościołach na terenie Albanii, Macedonii i Kosowa.

TURYSTYKA AKTYWNA

Pomagamy grupom, które pragną spędzić czas aktywnie! Przygotowujemy hikkingi, trekkingi, raftingi etc. Posiadamy również flotę aut terenowych i organizujemy wypady 4×4 o różnym stopniu trudności.

GRUPY SPECJALNE I INCENTIVE

Nasze doświadczenie obejmuje również niecodzienne życzenia! Pokazy kulinarne, gry miejskie czy specjalne degustacje. Współpracujemy z najlepszymi restauracjami i hotelami. Zapewniamy kompleksową obsługę i opiekę oraz opracowanie najbardziej szalonych projektów.