Berat wieczorem

Berat wieczorem

Do pięknego miasta Berat wyjeżdżamy w godzinach popołudniowych żeby zobaczyć go zupełnie z innej perspektywy. Zaczynamy od spaceru po twierdzy, w trakcie którego odkryjemy jej tajemnice i odwiedzimy miejsca nie zawsze dostępne dla turystów. Niespieszne zwiedzanie zakończymy na tarasie widokowym, gdzie w promieniach zachodzącego słońca będziemy mogli zobaczyć najsłynniejszy widok na dzielnice Gorica. Następnie rozpoczniemy albańską kolację przy akompaniamencie tradycyjnej muzyki w wykonaniu lokalnego zespołu. Ostatnim etapem będzie spacer po rozświetlonym „tysiącem świateł” mieście.

Cena: 45

 • Czas przejazdu autokarem w jedną stronę: ok 1,5 godz.
 • Bilety wstępu w cenie
 • Kolacja z muzyką na żywo w cenie
 • Dzieci do 12 roku życia 50% ceny podstawowej
 • Polskojęzyczny, doświadczony przewodnik
 • płatność za wycieczkę w autobusie lub w biurze
 • Wycieczka organizowana z hoteli w Durres, Golem, Mali i robit oraz Qerret
 • Wyjazd ok. 15:00, powrót ok 23:00
 • Dla hoteli znajdujących się w Spille, Karpen oraz San Pietro (m.in. Bluemare, Melia oraz Movenpick) godziny przyjazdu i powrotu są inne niż te przewidziane w programie z powodu konieczności transferu
 • Dla hoteli znajdujących się w Spille, Karpen oraz San Pietro (m.in. Bluemare, Melia oraz Movenpick)przewidziana jest dodatkowa dopłata za transfer
 • Nie organizujemy wyjazdów z Vlory i Sarandy

 • Biesiada z muzyką na żywo w cenie
 • Zwiedzanie miasta w wieczornej odsłonie
 • Zwiedzanie twierdzy

 • Krótkie zwiedzanie
 • Krótkie przejazdy autokarem
 • Biesiada z muzyką na żywo w cenie
 • Możliwość zobaczenia Beratu w wieczornej odsłonie

 • spacerujemy po nierównej nawierzchni, więc należy założyć wygodne i stabilne buty
 • późny powrót do hotelu
 • na trasie przewidziane są postoje na toaletę/kawę/posiłek

Komentarze:

Kamila

Tyle co wróciliśmy z wycieczki, jesteśmy bardzo zadowoleni. Berat ma swój niesamowity klimat - w końcu odkryliśmy prawdziwe piękno Albanii! Bardzo polecam, moim zdaniem najfajniejsza wycieczka


Krzysztof

Polecam. Wycieczka bardzo ciekawa, kolacja z tańcami i regionalną muzyką wyśmienita.. Organizacja na najwyższym poziome.


Krzysztof

Polecam. Wycieczka bardzo ciekawa, kolacja z tańcami i regionalną muzyką wyśmienita.. Organizacja na najwyższym poziome.


Wiktoria

Świetna wycieczka, klimatyczna - ma swój urok.


Mariola

Wczoraj uczestniczyłam w wycieczce wraz z mężem i dziećmi [15 lat i niespełna 3]. Wszystko zgodnie z programem. Przecudowny i kompetenty przewodnik. Pięknie opowiedziane historie i przekazane informacje o Albanii, co daje zupełnie inne spojrzenie na ten kraj. Przepyszna kolacja i świetna zabawa przy muzyce. Dzieci potraktowane w sposób wyjątkowy.


Anna, Grzegorz i Antoni

Super wycieczka, dobrze zorganizowana. Berat to na pewno miejsce, które warto zobaczyć. Przewodnik Mariusz godny polecenia, człowiek z pasją, posiadający dużą wiedzę,którą potrafi przekazać w ciekawy sposób, w przewieństwie do przewodników z Itaki. Biuro godne polecenia.


Sylwia

Wycieczka była super. Widoki przepiękne, kolacja bardzo dobra i do tego muzyka i tańce. Przewodnik Pan Mariusz opowiadał historie Albani bardzo ciekawie. Polecam.


Katarzyna

Wycieczka w punkt, wypisz, wymaluj. Spacer uliczkami zabytkowej twierdzy, piękne widoki, odwiedziny u przesympatycznej albańskiej rodziny i to raki gospodarza, i słodkości pani domu. Hmm… Do tego wszystkiego dochodzi wyśmienita albańska kolacja, tańce, muzyka i śpiew. Przed wyjazdem z Beratu czekała na nas jeszcze jedna atrakcja - widok z mostu na Miasto Tysiąca Okien. Coś pięknego. Uzupełnieniem całości były ciekawe opowieści przewodnika nt. kultury i historii Albanii.


Katarzyna

Wycieczka w punkt, wypisz, wymaluj. Spacer uliczkami zabytkowej twierdzy, piękne widoki, odwiedziny u przesympatycznej albańskiej rodziny i to raki gospodarza, i słodkości pani domu. Hmm… Do tego wszystkiego dochodzi wyśmienita albańska kolacja, tańce, muzyka i śpiew. Przed wyjazdem z Beratu czekała na nas jeszcze jedna atrakcja - widok z mostu na Miasto Tysiąca Okien. Coś pięknego. Uzupełnieniem całości były ciekawe opowieści przewodnika nt. kultury i historii Albanii.


Ewa

Super wycieczka.


Agata

Urokliwe miejsce. Berat to prawdziwa perelka Albanii. Klimatyczne uliczki twierdzy z niezwyklymi widokami. Wyborna kolacja z lokalna muzyka i spacer po miescie rozswietlonym tysiacem okien. A wszystko to w asyscie niezwykle charyzmatycznego przewodnika, pana Mariusza, ktory z wielka pasja opowiadal historie.


Mariusz

Wycieczka bardzo udana. Dużo ciekawych miejsc, wizyta w tradycyjnym albańskim domu wraz z degustującą lokalnych wiktuałuch. Pysznie, polecam.


Mariusz

Berat wieczorem prezentuje się przepięknie. Warto skorzystać z możliwości wyboru tej wycieczki między innymi dlatego, że poznaliśmy tradycyjną albańską rodzinę, która opowiedział nam o sobie a także poczęstowała nas swoimi wyrobami. Podczas kolacji - przepysznej - towarzyszył nam rodzimy zespół muzyczny w pięknych strojach i super muzyka i śpiewem. Do tańców dołączyły również moje córki bliźniaczki 😉


Adam

Super wycieczka rowniez dla rodzin z dziecmi, bardzo dziekujemy Pani Viktorio za stworzenie super atmosfery i przekazana wiedze, serdecznie pozdrawiamy :)


Marzkam

Byliśmy na wycieczce 22.08.23r. Super przewodnik i kierowca. Cała wycieczka poprowadzona ciekawie i sprawnie - mimo, iż było naprawdę gorąco, znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Wcześniej zamówiliśmy wycieczkę inną z naszego biura podróży i żałujemy, bo najchętniej podróżowalibyśmy z Moja Albania. Polecamy i dziękujemy:)


Agnieszka

Niezwykła wycieczka. Dane nam było zobaczyć i przeżyć to, czego mogą doświadczyć jedynie uczestnicy wycieczki z firmą "Moja Albania". Pewnie wszyscy przewodnicy są wspaniali, ale my mieliśmy szczęście być pod opieką Jay'a. To wydarzenie było czymś więcej niż zwykła wycieczka. Nie wyobrażam sobie udanego pobytu w Albanii bez wycieczek z tą firmą.


Beata

Maj 2024: wycieczka godna polecenia i zgodna z opisem. Przepiękne widoki i śliczny Berat miasto - muzeum, lokalne degustacje i pyszna kolacja przy dźwiękach tradycyjnej muzyki. Wszystko przeplatane odpowiednim natężeniem historycznych faktów i obyczajów, które są tu ciągle żywe. Dziękujemy :)


Alina

Wycieczka super głównie dzięki przewodnikowi Kubie, pełen profesjonalizm, dziękujemy za wspaniałą atmosferę. Atrakcje wspaniałe. Polecamy z całego serca.


Jolanta

Dziękujemy naszemu przewodnikowi za miłe spędzony czas na wycieczce Berat wieczorem. Pan Kuba posiada sporą wiedzę, którą chętnie podzielił się z turystami. Szczerze polecam ten wyjazd i t biuro Moja Albania.


Iwona i Barbara

Przewodnik Kuba i Berat wieczorem to wyśmienite połączenie! Wiedza i humor Kuby idealnie przeplatały się z urokiem odwiedzanych miejsc. Jak na pół dniową wycieczkę program bardzo bogaty. Mimo licznej grupy wszystko poszło sprawnie i przyjemnie. Serdecznie polecamy! (11.06.2024)


Iwona

Przepiękny Berat wieczorową porą. Kolacja pyszna w doborowym towarzystwie a w tle albanska melodią.Przewodnik Kuba z wiedzą na 6. Gorąco polecamy.


Janusz

Bardzo miła i ciekawa wycieczka, duża przyjemność to gościć w domu u Anili, także smaczny obiad z ciekawym występem lokalnych muzyków. Niezwykle miły i ciekawie opowiadający przewodnik Kuba. Polecam ten wyjazd.


Kris

Super wycieczka, pani przewodnik profesjonalna i miła, widać że kocha to co robi i ma dużą wiedzę którą super potrafi przekazać, było ciekawie i bardzo przyjemnie oraz smacznie, kolacja była przepyszna, jeśli będziemy kolejnym razem w Albanii to na pewno wrócimy po kolejne wycieczki z "Moja Albania" :)


Dodaj komentarz


Imię: